Bayram Temizliğinde Misafirlerin Gözüne Batacak Detaylara Dikkat Edin!!


'

Bayramın gelmsiyle ziyaretler çoğalacaktır.Lüçük büyük birçok insanı ağirlayacağniz bayramda misafirlere karşıda dikkat edilmesi ufak tefek detaylar olabilir.
Şu şekilde örnek vermek gerekirse;

Banyoya özen gösterin. Misafirlerin kullanma ihtimali çok yüksek olan banyonun temizliği ve hoşluğu evle ilgili tüm algıyı etkileyebilir.

Misafirlerin yatak odasını kullanma ihtimali olmadığını düşünürsünüz ama bu hiç belli olmaz. Kendini kötü hissedip uzanmak isteyen biri olabilir ya da çocuklardan biri uyuyakalır ve odaya yatırmak gerekir. Odanızı havalandırın, güzel bir yatak örtüsü serin.
Mutfağın silinmesinin ardından kullanmayacağınız fazlalıkları ortadan kaldırın. Bunun yerine misafir için kullanacağınız servis takımlarını çıkarıp erişilmesi kolay bir yere dizin. Eksik var mı, servis için her şey tamam mı kontrol edin. Böylece servis sırasında zaman kaybetmezsiniz. Buzdolabınızın içini güzelce silmeyi ve koku yapabilecek, çürümeye yüz tutmuş artıkları atmayı unutmayın.

Çocuklarında geleceğini düşündüğünüz taktdirde ev mutlaka bir şekilde dağilabilir,bunun için çok küçük oyuncvakları kaldırabilirsiniz ortalıktan.

Çocuklar ellerinde bütün odaları dağitabilir ve bir sonraki bir misafir için çok hoş olmayabilir.Çocuktur illaki dersinizi ama uzun süreli olmayacak durumlarda ufak tefek dağıtıcı oyuncak ayak altında bırakmamak akıllıca çözüm olabilir.

kesinlikle evraktır vesairedir önemli eşyalarınızı ortalarda bırakmayın yanlışıkla atılabilir çocukların eliine geçer vesaire.

mutfaktaki yiycekleriniz ve yfak detayları önceden hazır olması konusunda özen gösterin.Çünkü misafirin yanında mutfakta zaman geçirmek çok hoş karşılanmayabilir.

her zaman pratik ve geniş çözümler için öncelik planlar yazın.bu ufakplanlamar sizin işlerinizin yolunda gitmesinde yardımcı olur.

Anket

Sitemizi nerden buldunuz?:

Son yorumlar